Kampanie zrealizowane

Działania społeczne | Akcje informacyjno edukacyjne | Ekologia

Zrealizowane z sukcesem akcje kampanijne, społeczne,
edykacyjne i patriotyczne.

Dysponujemy wiedzą pozwalającą na organizację skutecznych kampanii medialnych – wysoka operatywność Fundacji Polska Ziemia skutkuje najlepszymi wynikami dotarcia do odbiorców treści:

  • Spotów reklamowych
  • Konferencji
  • Transmisji online
  • Grafik i reklamy ambientowej

Kampania Smogowicze

Smogowiczem możesz zostać w sposób świadomy lub nie. Każdy z nas może zrobić coś, co wpłynie pozytywnie na środowisko.

Sprawdź czy robisz już wszystko co możliwe, by nie przyczyniać się do zanieczyszczeń powietrza oraz czy nie rozpoznajesz w „Smogowiczu” siebie.

Kampania RespectUs

Nie chcemy żebyś bezrefleksyjnie podchodził do treści, które znajdziesz na tej stronie. Nie będziemy próbowali Cię do niczego przekonywać. W świecie, w którym fakenews stał się wykładnią prawdy, a historyczne fakty przegrywają z polityką i emocjami, prosimy jedynie, abyś sam wyciągał wnioski, zestawiał fakty i dedukował. Samodzielnie dochodził do prawdy. Skoro czytasz ten tekst oznacza to, że jesteś na dobrej drodze. Będziesz musiał przejść po niej sam.

Jesteśmy z Wami!

Polscy rolnicy postanowili nagrać spot, w którym przekazują swoim kolegom wyrazy poparcia. LOAT ROKEN. „No farmers, no food!”

10 tysięcy holenderskich rolników protestowało dokładnie tydzień temu na największym placu w Hadze. Informacja ta nie przedostała się w sposób zauważalny do dużych europejskich mediów.

Nas Reprezentujesz

Jacek Gmoch, Jan Pospieszalski, Vito Casetti oraz wiele innych osób ze świata mediów, sportu i popkultury wspiera Zofię Klepacką w ramach akcji #NasReprezentujesz, powstałej jako sprzeciw wobec nacisków środowiska LGBT, domagającego się pominięcia medalistki igrzysk olimpijskich przy ustalaniu składu reprezentacji.

Kampania Zaćmienie

Dzisiaj wojna ideologiczna przeniosła się na ulice, do mediów, na portale społecznościowe i uporczywie wdziera się do szkół. Jedną z bardziej niebezpiecznych ideologii okazuje się być pseudoekologia, która nie tylko degraduje człowieka i ustawia go w hierarchii poniżej świata roślin i zwierząt, ale także stanowi broń gospodarczą do atakowania dziedzictwa rolniczego w Polsce.

Zrozumieć Powstanie

Razem z Vito Cassetti – Włochem, który pokochał Polskę, chcemy pomóc zrozumieć ludziom sens wybuchu Powstania Warszawskiego. Przejdziemy ulicami Warszawy i przywrócimy wspomnienia o losach Bohaterów w nietuzinkowy sposób. W każdym odcinku programu pokażemy miejsca kulminacyjnych zdarzeń.

Gender Tęczowa Rewolucja

Dla triumfu zła wystarczy obojętność dobrych ludzi.Niebezpieczna ideologia, która próbuje sięgnąć po niewinność dzieci. Każdy, kto sprzeciwia się tęczowej rewolucji jest napiętnowany i atakowany… Nowoczesne państwo bez Kościoła, seksualizacja najmłodszych, świat, w którym zwierzęta mają prawo do życia, a dzieci w imię wolności często są tego prawa pozbawiane. Te postępowe hasła są wizytówką ideologii gender, która próbuje zapanować nad nami, krok po kroku przesuwając granicę. Prezes Fundacji Polska Ziemia i producent filmu Zmierzch II. „Gender – tęczowa rewolucja” – Szczepan Wójcik – podkreśla, że musimy przeciwstawić się temu zagrożeniu.

Festyn Dorośli Dzieciom

W niedzielę 28 maja br. już po raz drugi odbędzie się festyn rodzinny „Dorośli Dzieciom”, który został zaplanowany z okazji zbliżającego się dnia dziecka. Organizatorami imprezy są Fundacja Wsparcia Rolnika Polska Ziemia wraz z Instytutem Gospodarki Rolnej oraz Przedsiębiorstwem Rolnym Rusko.

Zagrożenie dla Polskiego Rolnictwa

Produkty rolne są największą polską marką na świecie. Nasze towary pochodzenia zwierzęcego cieszą się najlepszą renomą zarówno w Unii Europejskiej, jak i w najodleglejszych zakątkach Ziemi. W warunkach globalnej gospodarki i coraz powszechniejszych umów liberalizujących handel międzynarodowy nasi rolnicy wzorowo zdają egzamin z przedsiębiorczości.

Zacznij Myśleć

Kampania „Zacznij myśleć”, która już niebawem wystartuje, ma na celu uświadomienie społeczeństwa o konsekwencjach braku uwagi, która jest najczęstszą przyczyną wypadków.

Chcemy odwrócić schemat „Polak mądry po szkodzie” i uwrażliwić społeczeństwo na konieczność wykształcenia większego stopnia odpowiedzialności za siebie i swoje najbliższe otoczenie.

Poznaj polskie rolnictwo

27 lutego w pasażu Tesco przy ul. Górczewskiej w Warszawie odbędzie się Akcja Fundacji Wsparcia Rolnika POLSKA ZIEMIA „Poznaj Polskie Rolnictwo”.

Celem Akcji jest uświadomienie mieszkańcom miasta walorów polskiej wsi i rolnictwa.

Potrzebni i aktywni 60 plus

Fundacja Wsparcia Rolnika POLSKA ZIEMIA wychodzi naprzeciw potrzebie aktywizacji seniorów. Projekt „Potrzebni i aktywni 60+” posłuży wykreowaniu wizerunku seniora jako pożytecznego i pełnego entuzjazmu uczestnika życia w społeczeństwie.

Przyjaźni Dzieciom

Fundacja Wsparcia Rolnika POLSKA ZIEMIA wraz z Towarzystwem Ubezpieczeniomym Concordia oraz Bankami Spółdzielczymi SGB realizują akcję pod nazwą „Przyjaźni dzieciom”

Marsz św. Huberta

12 maja 2018 r. odbył się I Marsz Świętego Huberta.
Współorganizatorem marszu była Fundacja Wsparcia Rolnika Polska Ziemia.

W wydarzeniu wzięło udział kilkaset osób, w tym leśnicy, myśliwi, hodowcy zwierząt futerkowych oraz przedstawiciele Ekologicznego Forum Młodzieży.

;

Działania Fundacji Polska Ziemia

Kampanie
aktualne

Kampanie
zrealizowane

Nasza
misja

"

„Dzięki działaniom Fundacji Polska Ziemia setki tysięcy osób dowiedziały się o akcjach promujących ekologię, wsparcie społeczne i działaniach korzystnych dla środowiska”

E. Górnik – FPZ

"

„Nasze dzieci będą żyć w lepszej rzeczywistości,
jeśli my z szacunkiem podejdziemy do polskiej ziemi.”

S. Wójcik – Prezes FPZ

"

„Polska ziemia ma nam wiele do zaoferowania, korzystajmy mądrze z jej zasobów.”

K. Gołąbek – FPZ

Działaj z nami!

Dane teleadresowe

+48 795 707 700
NIP: 525-25-81-967
kontakt@polskaziemia.pl

Nr rachunku: mbank
68 1140 2004 0000 3402 7508 0370
Nr konta walutowego w Euro: mbank
27 1140 2004 0000 3612 0535 0295
Kod SWIFT: BREXPLPWMBK

Skontaktuj się z nami

14 + 4 =