Zostań Darczyńcą! Przyłącz się do akcji „Świąteczna Paczka”!

Rusza akcja „Świąteczna Paczka” zorganizowana przez Fundację Wsparcia Rolnika POLSKA ZIEMIA. Już po raz dugi chcemy nieść pomoc najbardziej potrzebującym mieszkańcom obszarów wiejskich w czasie oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.

W zeszłym roku z pomocą sponsorów przygotowaliśmy siedemdziesiąt pięć paczek dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Niedabylu. W tym roku nasze działanie skierowane jest do rodzin zamieszkujących obszary wiejskie na terenie województwa mazowieckiego, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i przygotowanie świąt stanowi dla nich duże wyzwanie.

Grudzień to miesiąc, który wprawia nas w nostalgiczny, a zarazem dobry nastrój. Z podekscytowaniem czekamy na zbliżające się święta, które chcemy spędzić w gronie najbliższych nam osób. Niestety, dla niektórych ten wyjątkowy okres w roku stanowi powód do niepokoju, gdyż ze względu na trudną sytuację życiową nie mogą spędzić Świąt Bożego Narodzenia w wymarzony sposób.

Celem naszych działań jest pomoc najbardziej potrzebującym, którzy mają trudną sytuację rodzinną, materialną, czy inną, która nie pozwala na radosne przeżywanie świąt. Dzięki akcji pt. „Świąteczna Paczka” chcemy mieć wpływ na poprawę warunków życiowych rodzin, które straciły nadzieję na piękne i udane święta. Poprzez nasze działania dążymy do tego, aby zatroskane rodziny odzyskały poczucie wiary na lepsze jutro oraz z uśmiechem mogły spojrzeć na zbliżające się dni, nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Zostań DARCZYŃCĄ i wesprzyj razem z nami najbardziej potrzebujące rodziny na Święta!

Jeśli chcesz nieść pomoc potrzebującym, niezależnie czy w sposób finansowy, czy poprzez przekazanie artykułów spożywczych, artykułów domowych, odzieży, zabawek itd. skontaktuj się z nami: fundacja@wsparcierolnika.pl.

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 grudnia bieżącego roku.

My przekażemy Twój dar rodzinie, która właśnie tego potrzebuje aby w spokoju i radości przeżyć Święta Bożego Narodzenia.

Otrzymasz od nas oficjalne podziękowanie na stronie internetowej Fundacji, a specjalnie przygotowany artykuł o Darczyńcach, którzy wzięli udział w akcji "Świąteczna Paczka" zostanie umieszczony na portalu www.swiatrolnika.info. Poza podziękowaniem i artykułem, informacje o Darczyńcach znajdą się na serwisach społecznościowych Fundacji Wsparcia Rolnika POLSKA ZIEMIA, Świata Rolnika.info oraz wSensie.pl.

Zachęcamy do zainteresowania się naszą świąteczną akcją oraz do wzięcia udziału w zorganizowaniu pomocy dla osób potrzebujących. Czekamy na Was!