Festyn rodzinny „DOROŚLI DZIECIOM”

We Work Together

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Dui vivamus arcu felis bibendum ut tristique et egestas quis.

0
Volunteers
0
Donations
0
Projects
0
Missions

Festyn rodzinny "DOROŚLI DZIECIOM"

W niedzielę 28 maja br. już po raz drugi odbędzie się festyn rodzinny „Dorośli Dzieciom”, który został zaplanowany z okazji zbliżającego się dnia dziecka. Organizatorami imprezy są Fundacja Wsparcia Rolnika Polska Ziemia wraz z Instytutem Gospodarki Rolnej oraz Przedsiębiorstwem Rolnym Rusko.

 

Festyn skierowany jest do mieszkańców z wsi Góreczki w województwie wielkopolskim oraz okolic. Planowane wydarzenie będzie doskonałą okazją dla rodzin z dziećmi do miłego spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Wzorem roku ubiegłego na ten dzień zostało zaplanowanych wiele atrakcji, w tym:
– konkursy z nagrodami, zawody, tańce animacyjne i zabawy integracyjne;
– zjeżdżalnia mega miś;
– pływające kule wodne;
– malowanie twarzy;
– maskotki – Kubuś i Tygrysek;
– strzelanie z łuku.
Jednak, powyżej wymienione punkty stanowią tylko część wszystkich atrakcji. Poza zabawami dla dzieci, będzie miała miejsce „pogadanka” funkcjonariuszy policji z Krotoszyna na temat zasad bezpieczeństwa podczas zbliżających się wakacji. Obecni będą także funkcjonariusze straży pożarnej z Koźmina Wielkopolskiego, którzy przedstawią funkcje wozu strażackiego, ale nie tylko.

Impreza będzie trwała w godzinach 12-18, w tym czasie zostaną zaserwowane pyszne przekąski przy akompaniamencie muzycznym.

Powodem do dumy jest fakt, że wydarzenie patronatami honorowymi objęli:
Burmistrz Miasta Koźmin Wielkopolski, Komendant Policji Powiatowej w Krotoszynie oraz Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Koźminie Wielkopolskim.

Dodatkowo patronami medialnymi festynu „Dorośli Dzieciom” są portale internetowe wSensie.pl oraz ŚwiatRolnika.info.

Mamy nadzieję, że swoją obecnością oprócz mieszkańców zaszczycą nas lokalne władze i zaproszeni goście.

Kampania dofinansowana ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, której funkcjonowanie zaplanowaliśmy na okres od 1 października 2020 do 30 września 2022 r. będzie promować inwestycje związane z wodą w kontekście ekologii oraz wykorzystywania wody z odnawialnych źródeł energii. Realizacja zadania ma w sposób holistyczny traktować temat wszystkich najważniejszych aspektów związanych z gospodarką wodną. Mających wpływ na kształtowanie postaw proekologicznych w społeczeństwie. Mając świadomość, że samo zagadnienie ochrony wody jest tematem bardzo rozległym chcemy, aby nasza kampania wyczerpała temat w sposób jak najbardziej pełny. Oparta będzie na nowoczesnych formach przekazu: Internet, radio, telewizja.

Czas najwyższy zacząć oszczędzać i dbać o wodę!